מכונת הנשמה ביתית ASTRAL 150

הדור החדש של מכונות ההנשמה הניידות של ResMed, קל משקל, וידידותי למשתמש. תוכננה לחופש ולניידות.


הדור החדש של מכונות ההנשמה הניידות של ResMed, קל משקל, וידידותי למשתמש. מכונת ההנשמה ASTRAL 150 של חברת RESMED תוכננה לחופש ולניידות.

המנשם שוקל רק 3.2 ק"ג והודות לשילוב של הסוללות הפנימית והחיצונית שלה, מכונת ההנשמה יכולה לספק מענה ל- 24 שעות ביממה, אז עכשיו אתה יכול לתכנן וליהנות מפעילויות היום-היום מעבר לחדר בבית או בבית החולים שלך, בידיעה ש ASTRAL 150 תהיה אתך בכל שלב של הדרך.

נוחות בתנועה תיק הניידות שלASTRAL כולל פנל שקוף שהופך את המסך גלוי ונגיש באופן מלא, אין צורך להסיר את המכונה מהתיק לצורך תפעול. התיק כולל רצועות שניתנות לתליה על הכתף או על כסא הגלגלים.

שקט במיוחד המכשיר מאוד שקט רק 35 dBA, מה שהופך את החיים שלווים יותר עבורך ועבור אחרים. קל לשימוש לASTRAL ממשק אינטואיטיבי, תפריט ידידותי למשתמש והפעלה קלה, עוזר להפוך את מכונת ההנשמה לפשוטה ויעילה. מתאים לשימוש ילדים במשקל של יותר מ – 5 ק"ג.

מכונת ההנשמה ASTRAL של ResMed תומכת חיים המציעה ניידות וקלות שימוש עבור חולים הסובלים ממחלה עצבית-שרירית, מחלת ריאות חסימתית כרונית (COPD), למבוגרים ולילדים. ה ASTRAL150 מציעה יחס סוללה למשקל הטוב ביותר בשוק עם סוללה פנימית של שמונה שעות.

תוספת של שתי סוללות חיצוניות של שמונה שעות מאפשרת לספק זמן עבודה כולל של 24 שעות. עם ניידות מורחבת זו, חיי המטופל הופכים לקלים יותר.ה ASTRAL מספקת חבילה של מצבים מתקדמים, הכוללת: שליטה על בקרת נפח, בקרת לחץ, לחץ SIMV, נפח SIMV, תמיכה ולחץ CPAP.

מכונת ההנשמה ASTRAL קיבלה את פרס עיצוב המוצר היוקרתי Red Dot לשנת 2014 , Red Dot , תחרות העיצוב הגדולה בעולם.

מידע נוסף

  • מכונת ההנשמה כוללת שמונה מצבי הנשמה להתאמה אישית כדי להבטיח שהחולים מקבלים טיפול אופטימלי לניהול דרישות הנשימה שלהם.
    אפשרות להפעלת אינהלציה.
  • חיי סוללה יוצאי דופן: עד 24 שעות
  • התקנה ותפעול יעיל
  • פיצוי דליפה מצוין
  • מאושרת לטיסה
  • היכולת להשתמש בהנשמה לא פולשנית או פולשנית,  עם מסכה, הנשמת פה, או טרכוסטומי.
  • מערכת מדידה מדויקת בזמן אמת, עושה אותו לבחירה אידיאלית עבור מגוון רחב יותר של חולים, ובהם ילדים להם צרכי נשימה רגישים יותר.

עם ממשק אינטואיטיבי, הגדרה קלה ותחזוקה פשוטה, מכונת הנשמה מדגם אסטרל תוכננה להפוך את תמיכת ההנשמה פשוטה ויעילה. הרכבת ופירוק המערכת ההידראוליות מודולרית המאפשרת החלפה קלה ומפחיתה משמעותית את הוצאות התחזוקה. כל זה מקנה חיסכון משמעותי בזמן ההדרכה, שירות וטיפול בחולה.

צור קשר

 

הצוות שלנו עומד לרשותכם.
טלפון: 1599-555-200

המשרד פתוח בכל יום בין השעות 8.00-17.00
ביום שישי – בין השעות 8.00-12.00

 

קלינטיקה – info@cleanetica.co.il


מחלקת CPAPטיפולי ביתמכירות רפואיותמחלקת פרוייקטים

מוצרים משלימים
 
מכונת הנשמה ביתית ELISEE 150

קלינטיקה חלוצי התעשיה 15 ת.ד. 10573, מפרץ חיפה, מיקוד 26119, טלפון 1-599-555-200