VPAP STELLAR 150 ביתי

לטיפול בבית או בבית חולים, לטיפול פולשני ולא פולשני ,לילדים ולמבוגרים, VPAP STELLAR 150 של ResMed מציע אוורור ל-24 שעות באיכות גבוהה במכשיר קל, וידידותי למשתמש.

תיאור

לטיפול בבית או בבית חולים, לטיפול פולשני ולא פולשני ,לילדים ולמבוגרים, VPAP STELLAR 150 של ResMed מציע תמיכה נשימתית ל-24 שעות באיכות גבוהה במכשיר קל, וידידותי למשתמש. הערכת מטופל קלה במבט אחד – תוכנת EasyCare Tx של ResMed לניטור בזמן אמת וטיטרציה מרחוק על המסך. גישה נוחה לטיפול אינטליגנטי, משלב פשטות עם תכונות חדשות וייחודיות, כגון טכנולוגיית iVAPS של ResMed ואזעקה מרחוק. מהגדרה לניהול טיפול ומעקב, ויפאפ STELLAR 150 הוא תומך הנשימה הקל ביותר המחזק את אמון צוות המטפלים הקליניים.

 • אזעקות – קוליות , אזעקות להתאמת משתמש, מתאים לסביבות כמו בתי החולים או לחולים הזקוקים לניטור הדוק יותר בבית.
 • ניידות- ל- VPAP STELLAR 150 סוללה פנימית, סוללה חיצונית אופציונלית ותיק ניידות הבנוי לשאת ולהגן על תומך הנשימה והאבזרים הנלווים. התיק מאפשר גישה לממשק משתמש.
 • אפשרויות מעשיר לחות משולב או חיצוני- מעשיר לחות מדגם H4i משתלב לחלוטין עם מכשיר ה VPAP, במידת הצורך,מעשיר לחות מחומם מדגם HumiCare D900 , מתחבר חיצונית כאשר humidifications consisten בתנאים משתנים הוא חיוני.
 • אספקת חמצן גבוהה- המכשיר יכול להשתמש בעד 30 ליטר לדקה של חמצן, ולכן ניתן להגיע FiO2 גבוה.

מידע נוסף

טכנולוגיה מתקדמת:

 •  מפוח נמוך אינרציה- מורכב ממנוע נמוך האינרציה של ResMed ומאיץ; מספק ביצועים גבוהים יותר שקט ביחס למנוע קונבנציונלי.
 • נתיב אוויר נשלף, הניתן להחלפה לניקוי קל יותר ומהיר יותר.
 •  טכנולוגית אוורור לא פולשני (NIV), ניהול מחלה, נוחות מטופל ואיכות שינה. קבלת טיפול משפרת את נשימתו של החולה ע"י 'סנכרון' עם המכשיר.

 

iVAPS  (תמיכה אינטיליגנטית בנפח ובלחץ בטוח)

 • תמיכה נשימתית אינטיליגנטית וגיבוי ספיקה (IBR) ליעילות, תאום ונוחות.
 • תמיכה נשימתית בהתחשב ביעדי הנשמה, לתוצאת טיפול יעילה יותר של המטופל.
 • מספק IBR בעת צורך, כדי לעזור לשמור או לשחזר סנכרון במהלך או לאחר אירועים כגון שיעול ואנחה.
 • לומד את נשימת המטופל לצורך היערכות במתן אוורור.
 • מזעור הצורך בהתאמה ידנית,STELLAR 150 מאפשר לרופאים לבדוק ולקבל  שינויים בהגדרות יעדי  הנשמה מומלצים.
 • התאמת לחץ  אוטומטית וIBR לשינוי של צרכי אוורור המטופל.
 • קובע באופן אוטומטי כאשר IBR נדרש; קצב הנשימה של המטופל  בפועל  ביחס לשיעור היעד מנוטר כל הזמן . 

 

דיוק ותיאום אופטימלי למדידת מעגלים: בלחיצת כפתור המכשיר יוזם בדיקה מובנית למדידת ופיצוי על שינויים (שנגרם על ידי השימוש במסננים, מכשירי אדים אנטי בקטריאלי ואבזרים אחרים).

 

ברירות מחדל פתולוגיות: בחירה של ערכים מוגדרים מראש ספציפית למחלה, המבוססים על ערכים קליניים הנפוצים בשימוש בנשימה חסמתית, השמנת יתר, hypoventilation וכו'

 

בחירת מסכה מתאימה: בחירת מסכה נכונה בתפריט המשתמש מאפשרת למכשיר לפצות על אי התאמה. מייעלת נוחות המטופל מספקת זרימה לפני שהטיפול מתחיל, על מנת לבחון דליפות מהמסכה ,  עוזרת להשיג כושר אוורור טוב יותר עבור המטופל ללא צורך בהידוק יתר של המסכה.

 

ניטור בזמן אמת ניטור מרחוק: תוכנת EasyCare Tx מתחברת ל150 Stellar דרך קישור Tx, מספקת בזמן אמת טיטרציה מרוחקת, שבו ניתן לשנות הגדרות מרחוק.

 

תזכורות על המסך: תפריט מידע מספק תמונת מצב על הטיפול, במשך שבעה מפגשים, עם גלילה קלה עד 365 הפעלות. ה VPAP מספק תזכורות מטופל כמו החלפת מסנן ומסיכה.

 

 נתונים להורדה: נתוני שימוש וסיכום לתקופה של עד 365 טיפולים ושבעה ימים ברזולוציה גבוהה, נתוני נשימה-by-נשימה (כולל SpO2 וFiO2); כל אלו ניתנים להורדה דרך כבל USB או כבל, באמצעות תוכנת ResScan ™

צור קשר

 

הצוות שלנו עומד לרשותכם.
טלפון: 04-8810289

המשרד פתוח בכל יום בין השעות 8.00-17.00
ביום שישי – בין השעות 8.00-12.00

קלינטיקה – info@cleanetica.co.il


  מחלקת CPAPטיפולי ביתמכירות רפואיותמחלקת פרוייקטים

  קלינטיקה חלוצי התעשיה 15 ת.ד. 10573, מפרץ חיפה, מיקוד 26119, טלפון 1-599-555-200