סיפאפ – CPAP

קלינטיקה חרטה על דגלה מדיניות של הענקת  שירות ברמה הגבוהה ביותר ומתן מענה יעיל ואנושי לצרכי מטופלים. נסיוננו מראה כי השירות הנכון והטוב ביותר  מונע אשפוזים, מקל על מטופלים ובני  משפחותיהם ומשפר את איכות חייהם. קלינטיקה מביאה לך את מוצרי הסיפאפ מבית ResMed , הטובים בעולם! שינה כמו שאף פעם לא חלמת עליה…

לידיעת לקוחותינו: מחלקת CPAP עברה למשכנה החדש בכתובת: הפלד 7, קומה 6, מבנה חולון, חולון.

שעות פתיחה בימים: א'-ה': 08:30-16:00 ובתאום מראש בטלפון: 076-8895800

הצוות שלנו עומד לרשותכם.
טלפון: 076-8895800

המשרד פתוח בימים א'-ה' בין השעות 8.30-15.30

קלינטיקה, מחלקת סיפאפ – service.cpap@cleanetica.co.il

לקוח יקר אנא מלא את פרטיך ונציגנו יחזור אליך בהקדם

מה זה בכלל CPAP?

CPAP ראשי תיבות של Continuous Positive Airway Pressure. משמש לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה.

מכונת CPAP היא מכשיר המספק לחץ אוויר דרך האף או הפה במהלך השינה. זה עוזר לשמור על דרכי הנשימה פתוחות ומונע הפסקות נשימה במהלך השינה. מכונת CPAP משמשת בדרך כלל כאשר למישהו יש תסמינים של דום נשימה חסימתי בשינה, כגון נחירות, קשיי נשימה ועייפות בשעות היום.

מכונת CPAP עשויה להירשם על ידי רופא או ניתנת לרכישה ללא מרשם בבית מרקחת או בחנות לציוד רפואי.

למי מיועד מכשיר CPAP?

מכשיר ה-CPAP מיועד לאנשים עם דום נשימה בשינה.

ישנם שני סוגים של דום נשימה בשינה: מרכזי וחסימתי. מכשיר ה-CPAP מיועד רק למי שיש לו דום נשימה חסימתי בשינה. דום נשימה מרכזי בשינה אינו מטופל על ידי מכשיר ה-CPAP מכיוון שלא ניתן לפתור אותה על ידי המכשיר.

מכונת ה-CPAP היא טיפול לדום נשימה חסימתי בשינה, המתרחש כאשר ישנה חסימה בדרכי הנשימה המונעת ממך לנשום בקצב הטבעי שלך בזמן השינה. ללא טיפול, זה יכול להוביל ללחץ דם גבוה ולבעיות בריאות חמורות אחרות.

האם המכשיר כלול בביטוחי הבריאות של הקופות וביטוחים פרטיים?

קלינטיקה נמצאת בהסדר עם קופות החולים למימון קניית CPAP, צרו איתנו קשר לקבלת הסכומים המדוייקים, כמו כן, חלק מהביטוחים הפרטיים גם כן מכסים את עלות הרכישה, גם במקרה זה צריך לבדוק איזה ביטוח בדיוק יש לכם.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת לסיפאפ?

מכשיר הסיפאפ והמסיכה צוברים ליכלוך, המכשיר משתמש גם בצינור על מנת להעביר את החמצן למסיכה, על מנת למנוע מלכלוך וחיידקים להישאר על המסיכה ובצינור יש צורך לנקות את המכשיר בצורה נכונה לאחר כל שימוש באמצעות מוצרי ניקיון יעודיים ל CPAP.